Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Chojrak

Muriel Motyka to szczęśliwa pani, która zawsze może liczyć na swojego strachliwego psa o imieniu Chojrak. Jeśli i Twojemu sercu bliski jest bohater amerykańskiego serialu od Cartoon Network, to koniecznie zamów case z naszej licencjonowanej kolekcji. Wybierz jeden z przezabawnych wzorów i wzbogać nim swój smartfon. Nadruk będzie nasycony kolorami, trwały oraz odporny na ścieranie i negatywne działanie czynników atmosferycznych. Designerskie case będzie także doskonale chroni Twój telefon przed uszkodzeniem podczas niekontrolowanego upadku. Etui posiada wszelkie niezbędne wycięcia i wyżłobienia na przyciski i akcesoria zgodnie z rozmieszczeniem w danym modelu smartfona. Postaw na doskonałe efekty wizualne i praktyczność bazującą na najwyższej jakości materiale.

Jaki jest Chojrak, każdy widzi. Niewielkich rozmiarów różowy piesek, który boi się nawet własnego cienia. I to właśnie na jego psich barkach spoczywa obowiązek ratowania ludzi przed potworami i duchami, których pełno wokół farmy w Nigdzie. Bo tylko on jeden może wszystkich uratować. Gdyby tylko był troszkę odważniejszy… Jeśli Ciebie również pasjonowały przygody Chojraka, Eustachego i Muriela Motyki, i z niecierpliwością czekałeś na kolejne odcinki, z pewnością spodobają Ci się etui od FunnyCase. To licencjonowana kolekcja Cartoon Network, która nawiązuje do przygód głównego bohatera. Jak na tchórzliwego psa przystało, wiele z dostępnych case’ów przedstawia Chojraka w różnych stopniach przerażenia, które zawsze bawiły widzów. To doskonały upominek dla osób w każdym wieku. Dlatego oferujemy możliwość dopasowania etui do wielu modeli telefonów, nawet tych mniej popularnych i starszych. Dzięki temu, każdy może się cieszyć case’em z ulubionym bohaterem, niezależnie od posiadanego telefonu.