Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Atomowki

Atomówki to wyjątkowa kolekcja etui z wizerunkiem dziewczynek obdarzonych supermocą stworzona z myślą o fanach amerykańskiego serialu. Nasze casy podobnie jak produkcja wyświetlana na Cartoon Network jest niezwykle barwna, oryginalna i wciągająca. Bez względu na to, czy jesteś fanem Bójki, Bajki czy Brawurki Twój telefon będzie przyciągał uwagę i perfekcyjnie nawiązywał do walki sióstr stworzonych przez profesora Atomusa poprzez dodanie tajemniczego składnika, czyli “związku x”. Uzupełnij swój codzienny outfit i uaktywnić swoje wspomnienia z dzieciństwa. Poznaj także możliwości naszego intuicyjnego kreatora, dzięki któremu umieścisz na etui swoje autorskie zdjęcie, grafikę czy rysunek. Spraw komuś wyjątkowy prezent!

Kultowe Atomówki są słodkie, urocze i niezwykle barwne. Rudowłosa Bójka uchodzi za najmądrzejszą, Bajka o włosach w kolorze blond jest najbardziej wrażliwa i empatyczna, a Brawurka wszystkie problemy rozwiązuje siłą. Ich dziewczęce postaci świetnie będą się prezentować na telefonach wielu użytkowniczek, niezależnie od ich wieku. Animacja, któa cały czas jest emitowana na antenie Cartoon Network, opowiada o dziewczynkach -superbohaterkach, które powstały za sprawą cukru, słodkości, śliczności oraz tajemniczego składnika o nazwie związek X. Siostry postanowiły wykorzystać swoją supermoc do walki z przestępczością i złem. Licencjonowana kolekcja Atomówki to świetny prezent dla córki, młodszej siostry lub właśnie Ciebie. Kolorowa kolekcja z Bójką, Bajką i Brawurką jest bardzo atrakcyjna i wykonana w nasyconych, radosnych kolorach. Możesz wybrać swoją ulubioną bohaterkę lub etui, na którym są wszystkie trzy. Znajdzie się również case dla fanów Mojo Jojo czy Profesora Atomusa. Kolekcja jest bardzo bogata, więc każdy znajdzie etui dla siebie. Jeśli chcesz ożywić Twoje wspomnienie z dzieciństwa, to seria z Atomówkami jest właśnie dla Ciebie!