Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać treści dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystko" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

KABEL USB SZNUREK 3W1 NIEBIESKI
  • KABEL USB SZNUREK 3W1 NIEBIESKI
  • KABEL USB SZNUREK 3W1 NIEBIESKI
  • KABEL USB SZNUREK 3W1 NIEBIESKI
  • KABEL USB SZNUREK 3W1 NIEBIESKI
  • KABEL USB SZNUREK 3W1 NIEBIESKI
  • Obecnie brak na stanie

KABEL USB SZNUREK 3W1 NIEBIESKI

15,76 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie Ilość

0 recenzje

Charakteryzuje go odporność na uszkodzenia mechaniczne- wykorzystane wzmocnienia w punktach newralgicznych skutecznie spełniają swoją rolę zapobiegając złamaniu bądź skręceniu kabla.

Różnego rodzaju kable i przewody towarzyszą nam na każdym kroku. Najczęściej chyba sięgamy po nie jednak, gdy chcemy uzupełnić energię w swoim telefonie. Często wykorzystujemy do tego przewody, które producent umieszcza w pudełku sprzedażowym naszego telefonu. Czasami nie charakteryzuje ich zbyt wysoka jakość, a ich wygląd jest bardzo monotonny. Dodatkowo standardowe kable są bardzo podatne na uszkodzenia i mogą się łatwo poplątać. Aby uniknąć tego typu problemów warto sięgnąć po kabel pleciony. Pokrywający go pleciony wzór jest bardzo przyjemny w dotyku i pozwala każdemu wyróżnić się z tłumu. Kabel pleciony to z pewnością wyjątkowe akcesorium dla tych, którzy chcą wznieść się ponad codzienną monotonię i podkreślić swój indywidualny styl. Dodatkowa osłona wpływa także na większą wytrzymałość kabla. Jest on bardziej odporny na uszkodzenia i nie pląta się tak łatwo. Dodatkowo wzmocnione są również okolice wtyczek. Przewód wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu powinien dobrze spełniać swoje zadanie przez długi czas.

Nowy
24254

Specyficzne kody

EAN13
24254