Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

ETUI JOY NA TELEFON SAMSUNG GALAXY A10 ŻÓŁTY ST_JOY-2020-2-107
  • ETUI JOY NA TELEFON SAMSUNG GALAXY A10 ŻÓŁTY ST_JOY-2020-2-107

ETUI JOY NA TELEFON SAMSUNG GALAXY A10 ŻÓŁTY ST_JOY-2020-2-107

50,00 zł
Brutto
Ilość

2 recenzje
Coraz częściej zwracamy uwagę na funkcjonalność akcesoriów GSM. Dla wielu, nie liczy się tylko efekt wizualny, ale ważne są funkcje dodatkowe..
Coraz częściej zwracamy uwagę na funkcjonalność akcesoriów GSM. Dla wielu, nie liczy się tylko efekt wizualny, ale ważne są funkcje dodatkowe, dzięki którym użytkowanie telefonu będzie niezwykle przyjemne i komfortowe. My postawiliśmy na połączenie tych dwóch cech i stworzyliśmy etui na telefon, które doskonale chroni smartfon, wygląda estetycznie i posiada praktyczną, regulowaną podstawę. ETUI JOY NA TELEFON SAMSUNG GALAXY A10. Wykonane zostało z najlepszej jakości plastiku, dzięki czemu jest niezwykle odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Specjalnie zgrubienia wokół obiektywu zabezpieczają go przed zarysowaniem, a nawet rozbiciem. Posiada także niezbędne wycięcia na złącza i porty, co pozwala na swobodne korzystanie z wszystkich funkcji urządzenie, bez konieczności wyjmowania go z futerału. Dodatkową funkcją jakiej nie znajdziesz w pancernych pokrowcach jest wbudowany uchwyt, który może służyć jako podstawka podczas oglądania video lub robienia live’ów, organizer na kable lub uchwyt ułatwiający robienie zdjęć i pisanie SMS’ów. Holder posiada 3 stopnie regulacji, dzięki czemu można swobodnie schować telefon do kieszeni, czy torebki bez obawy, że będzie kolidował z innymi przedmiotami. Ta funkcjonalność została zaprojektowana w taki sposób, by jak najlepiej dopasować się do nowoczesnego trybu życia. Dzięki dodatkowemu uchwytowi możesz bez obaw robić selfie nawet w mało stabilnych miejscach oraz oglądać ulubione stream’y.
Nowy
28125
21 Przedmioty

Opis

Kompatybilny model
SAMSUNG GALAXY A10
Materiał
Tworzywo sztuczne
Funkcje
Pochłanianie wstrząsów
Typ
Plecki
Kolor
Żółty

Specyficzne kody

EAN13
28125

Inne produkty na SAMSUNG GALAXY A10