Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać treści dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystko" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

KABEL REMAX JACK-JACK 3.5mm RM-L100 1m CZERWONY
  • KABEL REMAX JACK-JACK 3.5mm RM-L100 1m CZERWONY
  • KABEL REMAX JACK-JACK 3.5mm RM-L100 1m CZERWONY
  • KABEL REMAX JACK-JACK 3.5mm RM-L100 1m CZERWONY
  • Obecnie brak na stanie

KABEL REMAX JACK-JACK 3.5mm RM-L100 1m CZERWONY

21,82 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie Ilość

1 recenzje

Kabel audio Remax RL-L100 to doskonałe uzupełnienie dla domowego i samochodowego sprzętu nagłaśniającego. Dzięki dużej długości 100 cm (1m) nie musimy obawiać się, że przewód okaże się zbyt krótki, by połączyć go nawet z bardziej oddalonymi od siebie urządzeniami. Wierzch kabla został wykonany z trwałego materiału TPE, przez co odznacza się on dużą…

Kabel audio Remax RL-L100 to doskonałe uzupełnienie dla domowego i samochodowego sprzętu nagłaśniającego. Dzięki dużej długości 100 cm (1m) nie musimy obawiać się, że przewód okaże się zbyt krótki, by połączyć go nawet z bardziej oddalonymi od siebie urządzeniami. Wierzch kabla został wykonany z trwałego materiału TPE, przez co odznacza się on dużą trwałością oraz odpornością na zginanie i przetarcia. Posiada również solidnie wykonane, cienkie wtyczki, dzięki czemu można podłączyć go nawet do trudno dostępnych wejść. Zapewnia bardzo dobrą jakość odtwarzanego dźwięku i doskonale nadaje się do codziennych zastosowań. Za jego pomocą połączymy nasz smartfon lub odtwarzacz muzyki np. z wieżą hi-fi lub samochodowym sprzętem audio poprzez złącze AUX (Line-in). Cechy produktu: interfejs: 2 porty Mini Jack (3,5mm, męskie) długość: 100 cm (1m)

Nowy
22018

Specyficzne kody

EAN13
22018