Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać treści dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystko" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

FOLIA 3mk SHILED HUAWEI P9 EVA-L19
  • FOLIA 3mk SHILED HUAWEI P9 EVA-L19
  • Obecnie brak na stanie

FOLIA 3mk SHILED HUAWEI P9 EVA-L19

11,82 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie Ilość

0 recenzje
Folia 3MK SHIELD - to laserowo docięta pokrywa ekranu o twardości 3H, która chroni ekran przez zarysowaniami i przejmuje część energii kinetycznej podczas upadku, dzięki czemu zmniejsza ryzyko uszkodzenia podczas upadku. Cienka, przezroczysta warstwa stanowi skuteczną ochronę przy zachowani...
Folia 3MK SHIELD - to laserowo docięta pokrywa ekranu o twardości 3H, która chroni ekran przez zarysowaniami i przejmuje część energii kinetycznej podczas upadku, dzięki czemu zmniejsza ryzyko uszkodzenia podczas upadku. Cienka, przezroczysta warstwa stanowi skuteczną ochronę przy zachowaniu pełnej widoczności i niezakłóconego dostępu do panelu dotykowego. Dokładne dopasowanie do wymiarów ekranu danego modelu gwarantuje idealne zintegrowanie się folii z powierzchnią telefonu bez problematycznych wystających krawędzi. Praktyczna szmatka z mikrowłókna skutecznie usuwa zanieczyszczenia z pokrytego folią ekranu.
Nowy
18378

Opis

Kompatybilny model
HUAWEI P9
Materiał
Folia
Funkcje
Ochrona przed zarysowaniem
Typ
Folia ochronna
Kolor
Transparentny

Specyficzne kody

EAN13
18378

10 innych produktów w tej samej kategorii: