Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

FOLIA 3mk HD+ IPHONE 5G A1428/A1533
  • FOLIA 3mk HD+ IPHONE 5G A1428/A1533
  • Obecnie brak na stanie

FOLIA 3mk HD+ IPHONE 5G A1428/A1533

24,54 zł
Brutto
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży. Ilość

0 recenzje

Folia 3MK HD+ - Zapewnia najwyższą transmisję barw, sprawia że 3mk HD+ to najlepsze rozwiązanie dla zabezpieczenia wyświetlaczy HD i RetinaTM. Zwiększona wytrzymałość na uderzenia, dzięki podwyższonej grubości 3mk HD+. Wyższa ochrona przed zarysowaniem uzyskana przez wykorzystanie zewn...

Folia 3MK HD+ - Zapewnia najwyższą transmisję barw, sprawia że 3mk HD+ to najlepsze rozwiązanie dla zabezpieczenia wyświetlaczy HD i RetinaTM. Zwiększona wytrzymałość na uderzenia, dzięki podwyższonej grubości 3mk HD+. Wyższa ochrona przed zarysowaniem uzyskana przez wykorzystanie zewnętrznej warstwy utwardzanej UV, z jej pomocą 3mk HD+ zapewnia wysoką ochronę na poziomie 5H.Najszybszy montaż dzięki wyposażeniu w naklejki pozycjonujące Fit­-InTM, które pomagają precyzyjnie ustawić 3mk HD+ na wyświetlaczu.

Nowy
17137

Opis

Kompatybilny model
APPLE IPHONE 5 / 5S / SE
Materiał
Folia
Funkcje
Ochrona przed zarysowaniem
Typ
Folia ochronna
Kolor
Transparentny

Specyficzne kody

EAN13
17137