Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać treści dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystko" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

FOLIA 3mk INVISIBLE ARC 3D SAMSUNG GALAXY S6 EDGE G925
  • FOLIA 3mk INVISIBLE ARC 3D SAMSUNG GALAXY S6 EDGE G925
  • Obecnie brak na stanie

FOLIA 3mk INVISIBLE ARC 3D SAMSUNG GALAXY S6 EDGE G925

59,09 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie Ilość

0 recenzje
Folia 3MK Invisible Arc - to nie tylko zestaw foli najwyższej jakości ale i pierwszy niewidoczny futerał który chroni telefon bez wpływu na design. Wiele osób nie lubi korzystać ze standardowych etui ponieważ powiększają one urządzenie i negatywnie wpływają na wygląd telefonu. Właśni...
Folia 3MK Invisible Arc - to nie tylko zestaw foli najwyższej jakości ale i pierwszy niewidoczny futerał który chroni telefon bez wpływu na design. Wiele osób nie lubi korzystać ze standardowych etui ponieważ powiększają one urządzenie i negatywnie wpływają na wygląd telefonu. Właśnie dla takich osób został stworzony nasz Invisible Case 3D który oprócz ekranu doskonale chroni również tył oraz boki bez wpływu na wygląd oraz rozmiar telefonu. Dodatkowo powierzchnia foli wykonana jest w technologii High-Grip co ogranicza ryzyko wysunięcia telefonu z dłoni.
Nowy
17132

Specyficzne kody

EAN13
17132

10 innych produktów w tej samej kategorii: