Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać treści dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystko" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

ETUI MULTIBAND NA TELEFON XIAOMI Mi 11 ST_RICK-2021-1-104
  • ETUI MULTIBAND NA TELEFON XIAOMI Mi 11 ST_RICK-2021-1-104
  • ETUI MULTIBAND NA TELEFON XIAOMI Mi 11 ST_RICK-2021-1-104

ETUI MULTIBAND NA TELEFON XIAOMI Mi 11 ST_RICK-2021-1-104

46,06 zł
Brutto
Ilość

0 recenzje
Zestaw, który Ci oferujemy to silikonowa obudowa CLEAR CASE + UCHWYT MULTIBAND dedykowany do modelu. Oznacza to, że futerał w formie nakładki posiada wszystkie niezbędne wycięcia na złącza i porty systemowe, a także aparat i głośniki.

Zestaw, który Ci oferujemy to silikonowa obudowa CLEAR CASE + UCHWYT MULTIBAND dedykowany do modelu XIAOMI Mi 11 . Oznacza to, że futerał w formie nakładki posiada wszystkie niezbędne wycięcia na złącza i porty systemowe, a także aparat i głośniki. Zapewnia także swobodny dostęp do przycisków. Sama obudowa wykonana została z elastycznego materiału TPU, dzięki czemu doskonale chroni telefon przed uszkodzeniami. Pasek na palec powstał natomiast z tworzywa sztucznego, a jego regulowana część jest silikonowa. Cały zestaw świetnie się sprawdza podczas codziennego użytkowania.

ETUI Z MULTIBANDEM DO TELEFONU XIAOMI Mi 11

Uchwyt, który znajduje się w zestawie jest uniwersalny (jego długość wynosi 8 cm, natomiast szerokość 2,5 cm). Etui + multiband pakujemy osobno, aby dać Ci dowolność przymocowania go na pleckach etui. Tak zwany grip, posiada 4 stopniową regulację, co daje możliwość dopasowania go do obwodu palca. Samoprzylepny uchwyt może Ci posłużyć jako podstawka lub zapewnić pewny chwyt podczas przeglądania internetu, robienia selfie, czy nagrywania filmów video..

SZALONY NAUKOWIEC RICK I JEGO WNUK MORTY W AKCJI

Ekscentryczny naukowiec Rick i jego nieśmiały wnuk Morty powracają w 5 sezonie serialu od Adult Swim. Tym razem bohaterowie odwiedzą jeszcze dziwniejsze galaktyki, w których przeżyją szalenie niebezpieczne przygody. Jesteś fanem amerykańskiej animacji? To z pewnością spodobają Ci się nasze serialowe gadżety z Rickiem i Mortym. Etui NA TELEFON XIAOMI Mi 11 doskonale zabezpieczy Twój smartfon i dodatkowo przemieni go w odjechany sprzęt z niepowtarzalnym wzorem.


Specjalnie przygotowana seria ETUI + MULTIBAND z Rick and Morty zawiera 8 wyjątkowych printów, które przygotowaliśmy z myślą o najbardziej zakręconych fanach serialu, którzy szaleją na punkcie śmiesznych i ironicznych gadżetów. Spersonalizuj swój smartfon, wybierając akcesoria związane z Twoim hobby, zainteresowaniami, czy preferencjami.

Instrukcja montażu uchwytu:

  • Uchwyt montowany na etui na zasadzie taśmy dwustronnej, w tym celu odklejamy folię, która jest umieszczona z tyłu uchwytu.
  • Odrywamy folię i przyklejamy do obudowy.
  • UWAGA! Zalecamy uchwyt montować tylko do etui telefonu.
Nowy
32417
302 Przedmioty

Opis

Kompatybilny model
XIAOMI MI 11
Materiał
Tworzywo sztuczne
Funkcje
Pochłanianie wstrząsów
Typ
Plecki
Kolor
WIELOKOLOROWE

Specyficzne kody

EAN13
32417

Inne produkty na XIAOMI Mi 11