Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

ETUI JOLESS NA TELEFON HUAWEI NOVA 7 PRO ZIELONY
  • ETUI JOLESS NA TELEFON HUAWEI NOVA 7 PRO ZIELONY
  • ETUI JOLESS NA TELEFON HUAWEI NOVA 7 PRO ZIELONY
  • ETUI JOLESS NA TELEFON HUAWEI NOVA 7 PRO ZIELONY
  • ETUI JOLESS NA TELEFON HUAWEI NOVA 7 PRO ZIELONY
  • ETUI JOLESS NA TELEFON HUAWEI NOVA 7 PRO ZIELONY

ETUI JOLESS NA TELEFON HUAWEI NOVA 7 PRO ZIELONY

26,67 zł
Brutto
Ilość

0 recenzje
Joless case to obudowa wykonana w formie nakładki, którą zakłada się na plecki telefonu. Jest to najpopularniejszy typ pokrowca..
Joless case to obudowa wykonana w formie nakładki, którą zakłada się na plecki telefonu. Jest to najpopularniejszy typ pokrowca, który doskonale sprawdza się jako zabezpieczenie urządzenia podczas różnego rodzaju wypadków. Case wykonany został z elastycznej gumy i pokryty specjalną powłoką, która odbija światło. Natomiast ranty odznaczają się poprzez zastosowanie złotej metalicznej obwódki. Aby jeszcze lepiej chronić smartfon HUAWEI NOVA 7 PRO przed uszkodzeniami, etui Joless posiada dedykowaną ramkę obok wycięć na aparat i lampę błyskową. Pozwoli to zapobiegać powstawaniu rys na obiektywie. Obudowa posiada wszystkie niezbędne wycięcia na złącza i porty, dzięki czemu można swobodnie korzystać z wszystkich funkcji urządzenia, bez konieczności wyjmowania go z etui. Modny i trochę nietypowy kolor pokrowca pozwoli Ci się wyróżnić, a specjalne dziurki umieszczone na dole pozwolą na doczepienie smyczy. ETUI NA TELEFON – NIEZBĘDNY GADŻET NA TWÓJ SMARTFON! Obudowa pozwala uchronić telefon przed powstawaniem rys, czy nawet pęknięć, dlatego jest ona niezbędnym gadżetem o którym nie wolno zapominać, zwłaszcza jeśli prowadzimy aktywny tryb życia. Działa ona jak poduszka powietrzna, która amortyzuje wstrząsy. Jednak case, to nie tylko funkcja pancerza, to także modny dodatek, który dla wielu jest niezbędnym gadżetem. Pozwala on się wyróżnić pośród znajomych, a także jest detalem podkreślającym stylówkę. Idealny dla blogerów i influencerów, dla których smartfon jest głównym narzędziem pracy. Zabezpiecz swój telefon HUAWEI NOVA 7 PRO , aby nie musieć wydawać dużych pieniędzy na naprawę pękniętego wyświetlacza lub niedziałającego panelu.
Nowy
29721
19 Przedmioty

Opis

Kompatybilny model
HUAWEI NOVA 7 PRO
Materiał
Tworzywo sztuczne
Funkcje
Pochłanianie wstrząsów
Typ
Plecki
Kolor
Zielony

Specyficzne kody

EAN13
29721

Inne produkty na HUAWEI NOVA 7 PRO