Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

ETUI CLEAR NA TELEFON HTC DESIRE D21 PRO ST_GRF-2021-1-105
  • ETUI CLEAR NA TELEFON HTC DESIRE D21 PRO ST_GRF-2021-1-105
  • ETUI CLEAR NA TELEFON HTC DESIRE D21 PRO ST_GRF-2021-1-105

ETUI CLEAR NA TELEFON HTC DESIRE D21 PRO ST_GRF-2021-1-105

40,00 zł
Brutto
Ilość

1 recenzje
Telefony stają się urządzeniami, które nie opuszczają nas nawet na krok…
Telefony stają się urządzeniami, które nie opuszczają nas nawet na krok. Dlatego tak ważne jest aby zadbać o właściwą ochronę przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami. Wyjątkowa kolekcja GIRLS FASHION dedykowana jest specjalnie dla Pań, które lubią modę i nowoczesne gadżety. Szeroka paleta niezwykłych motywów w stonowanych kolorach to idealny wybór aby sprawić swój telefon wyjątkowym. Ponadto dzięki obecnym wzorom możesz wyrazić swój nastrój lub charakter. Chroń urządzenie z klasą i wybierz obudowę z kolekcji GIRLS FASHION.

SILIKONOWE ETUI NA TELEFON HTC DESIRE D21 PRO

Silikonowy case na telefon HTC DESIRE D21 PRO z kolekcji GIRLS FASHION jest wyjątkowy nie tylko ze względu na swoje motywy. Niewielka grubość produktu pozwala zachować praktycznie nie zmienione wymiary smartfona oraz komfort jego użytkowania, przy zapewnieniu pełnej ochrony przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Ponadto smukłość case’a sprawia, że nie zaburza on łączności bezprzewodowej urządzenia czy to z Wi-Fi czy tak bardzo popularnej technologii NFC niezbędnej do płacenia w sklepie. Nie ma konieczności wyjmowania telefonu z obudowy aby je naładować czy posłuchać muzyki ponieważ etui posiada wszelkie niezbędne wycięcia na port ładowania, port mini jack, głośniki, aparat oraz na ewentualne diody, czujniki czy też czytnik linii papilarnych. Dodatkowo wyżłobienia w miejscach gdzie znajdują się przyciski sprawiają, że są one wyczuwalne tak samo jak bez etui. Materiał z jakiego case został wykonany jest elastyczny i łatwy w założeniu oraz zapewnia pewny chwyt telefonu w dłoni, zachowując gwarancję perfekcyjnej ochrony urządzenia.
Nowy
33211
108 Przedmioty

Opis

Kompatybilny model
HTC DESIRE D21 PRO
Materiał
Tworzywo sztuczne
Funkcje
Pochłanianie wstrząsów
Typ
Plecki
Kolor
Wielokolorowy

Specyficzne kody

EAN13
33211

Inne produkty na HTC DESIRE D21 PRO