Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać treści dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystko" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

ETUI CLEAR NA TELEFON VIVO Y11S ST_GRF-2021-1-101
  • ETUI CLEAR NA TELEFON VIVO Y11S ST_GRF-2021-1-101
  • ETUI CLEAR NA TELEFON VIVO Y11S ST_GRF-2021-1-101

ETUI CLEAR NA TELEFON VIVO Y11S ST_GRF-2021-1-101

40,00 zł
Brutto
Ilość

0 recenzje
Telefony stają się urządzeniami, które nie opuszczają nas nawet na krok…
Telefony stają się urządzeniami, które nie opuszczają nas nawet na krok. Dlatego tak ważne jest aby zadbać o właściwą ochronę przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami. Wyjątkowa kolekcja GIRLS FASHION dedykowana jest specjalnie dla Pań, które lubią modę i nowoczesne gadżety. Szeroka paleta niezwykłych motywów w stonowanych kolorach to idealny wybór aby sprawić swój telefon wyjątkowym. Ponadto dzięki obecnym wzorom możesz wyrazić swój nastrój lub charakter. Chroń urządzenie z klasą i wybierz obudowę z kolekcji GIRLS FASHION.

SILIKONOWE ETUI NA TELEFON VIVO Y11S

Silikonowy case na telefon VIVO Y11S z kolekcji GIRLS FASHION jest wyjątkowy nie tylko ze względu na swoje motywy. Niewielka grubość produktu pozwala zachować praktycznie nie zmienione wymiary smartfona oraz komfort jego użytkowania, przy zapewnieniu pełnej ochrony przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Ponadto smukłość case’a sprawia, że nie zaburza on łączności bezprzewodowej urządzenia czy to z Wi-Fi czy tak bardzo popularnej technologii NFC niezbędnej do płacenia w sklepie. Nie ma konieczności wyjmowania telefonu z obudowy aby je naładować czy posłuchać muzyki ponieważ etui posiada wszelkie niezbędne wycięcia na port ładowania, port mini jack, głośniki, aparat oraz na ewentualne diody, czujniki czy też czytnik linii papilarnych. Dodatkowo wyżłobienia w miejscach gdzie znajdują się przyciski sprawiają, że są one wyczuwalne tak samo jak bez etui. Materiał z jakiego case został wykonany jest elastyczny i łatwy w założeniu oraz zapewnia pewny chwyt telefonu w dłoni, zachowując gwarancję perfekcyjnej ochrony urządzenia.
Nowy
32443
4 Przedmioty

Opis

Kompatybilny model
VIVO Y11S
Materiał
Tworzywo sztuczne
Funkcje
Pochłanianie wstrząsów
Typ
Plecki
Kolor
Wielokolorowy

Specyficzne kody

EAN13
32443

Inne produkty na VIVO Y20 2021 / Y20I / Y20S / Y11S