Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać treści dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystko" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

ETUI COLORFULL MALINOWE NA TELEFON APPLE IPHONE 15 OCHRONA SMARTPHONA
  • ETUI COLORFULL MALINOWE NA TELEFON APPLE IPHONE 15 OCHRONA SMARTPHONA
  • ETUI COLORFULL MALINOWE NA TELEFON APPLE IPHONE 15 OCHRONA SMARTPHONA
  • ETUI COLORFULL MALINOWE NA TELEFON APPLE IPHONE 15 OCHRONA SMARTPHONA
  • ETUI COLORFULL MALINOWE NA TELEFON APPLE IPHONE 15 OCHRONA SMARTPHONA
  • ETUI COLORFULL MALINOWE NA TELEFON APPLE IPHONE 15 OCHRONA SMARTPHONA
  • New

ETUI COLORFULL MALINOWE NA TELEFON APPLE IPHONE 15 OCHRONA SMARTPHONA

50,00 zł
Brutto
Ilość

0 recenzje

Zanurz się w świat barw i ochrony z naszym gumowym etui na telefon Colorfull! Nasze etui nie tylko zachwyca, ale również zapewnia doskonałą ochronę Twojego urządzenia. 

Etui na telefon z technologią MagSafe

Zanurz się w świat barw i ochrony z naszym gumowym etui na telefon Colorfull! Nasze etui nie tylko zachwyca, ale również zapewnia doskonałą ochronę Twojego urządzenia. Wykonane z wysokiej jakości elastycznego materiału, doskonale dopasowuje się do kształtu telefonu, zapewniając nie tylko estetykę, ale także solidną ochronę przed uderzeniami, zadrapaniami i upadkami. Ale to nie wszystko! Nasze etui Colorfull zostało wyposażone w najnowszą technologię MagSafe, umożliwiającą łatwe i bezpieczne łączenie z różnymi akcesoriami, takimi jak ładowarki, uchwyty samochodowe i inne. Teraz korzystanie z dodatkowych funkcji Twojego telefonu stało się jeszcze bardziej wygodne! Dodatkowo specjalnie zaprojektowana osłona na aparat gwarantuje, że obiektyw Twojego aparatu będzie zawsze bezpieczny. Dzięki tej innowacyjnej funkcji nie musisz się martwić o powstawanie drobnych rys na soczewce. Teraz możesz robić zdjęcia i nagrywać filmy bez obaw o jakość obrazu!

Co to jest technologia Magsafe?

Technologia MagSafe to innowacyjny system magnetyczny stworzony przez firmę Apple, który umożliwia łatwe i bezpieczne łączenie akcesoriów z urządzeniami mobilnymi. Dzięki magnesom umieszczonym wewnątrz telefonu oraz w akcesoriach, takich jak ładowarki bezprzewodowe czy etui, użytkownicy mogą łatwo i precyzyjnie dopasować je do siebie, bez konieczności dokładnego wkładania kabli czy szukania odpowiedniego położenia. To nie tylko wygodne rozwiązanie, ale także zapewniające większe bezpieczeństwo — akcesoria są pewnie zamocowane, co zmniejsza ryzyko przypadkowego odłączenia się podczas użytkowania. Dzięki technologii MagSafe korzystanie z dodatkowych funkcji telefonu stało się jeszcze bardziej intuicyjne i efektywne.

Doskonała ochrona Twoje smartfona — czyli etui na telefon iPhone 15

Istnieje wiele powodów, dla których warto zaopatrzyć się w etui na telefon, zwłaszcza jeśli jesteś posiadaczem iPhone'a 15 Po pierwsze, etui zapewnia ochronę Twojego cennego urządzenia przed uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak zadrapania, wgniecenia czy pęknięcia, które mogą wystąpić podczas codziennego użytkowania lub w przypadku upadku. Dzięki solidnej ochronie nie tylko zabezpieczasz swój iPhone przed nieprzewidzianymi wypadkami, ale także chronisz jego wartość rynkową, co może być istotne w przypadku ewentualnej sprzedaży lub wymiany urządzenia w przyszłości.

Po drugie, etui może dodatkowo ułatwić codzienne użytkowanie iPhone'a, poprzez zapewnienie lepszego chwytu oraz wygodniejszego dostępu do przycisków, portów i innych elementów sterujących. W zależności od modelu etui może ono również posiadać dodatkowe funkcje, takie jak portfele na karty płatnicze czy wsparcie dla technologii bezprzewodowego ładowania, co sprawia, że korzystanie z urządzenia staje się jeszcze bardziej wygodne i funkcjonalne.

Wreszcie, wybierając etui na telefon dedykowane dla iPhone'a 15, masz pewność, że zostało ono zaprojektowane i wykonane z myślą o specyficznych wymiarach oraz kształcie tego urządzenia. Oznacza to, że etui idealnie dopasowuje się do iPhone'a, nie powodując żadnych problemów z dostępem do portów, przycisków czy funkcji takich jak Face ID, czy aparat.

Nowy
38895
44 Przedmioty

Opis

Kompatybilny model
APPLE IPHONE 15
Materiał
Tworzywo sztuczne
Funkcje
Pochłanianie wstrząsów
Typ
Plecki
Kolor
Malinowy

Specyficzne kody

EAN13
38895

Inne produkty na APPLE IPHONE 15