Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać treści dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystko" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

ETUI SMOOTH BLINK 96 Z KIESZONKĄ NA DOKUMENTY DO XIAOMI Mi 10T PRO ŁOSOSIOWY
  • ETUI SMOOTH BLINK 96 Z KIESZONKĄ NA DOKUMENTY DO XIAOMI Mi 10T PRO ŁOSOSIOWY
  • ETUI SMOOTH BLINK 96 Z KIESZONKĄ NA DOKUMENTY DO XIAOMI Mi 10T PRO ŁOSOSIOWY
  • ETUI SMOOTH BLINK 96 Z KIESZONKĄ NA DOKUMENTY DO XIAOMI Mi 10T PRO ŁOSOSIOWY

ETUI SMOOTH BLINK 96 Z KIESZONKĄ NA DOKUMENTY DO XIAOMI Mi 10T PRO ŁOSOSIOWY

40,01 zł
Brutto
Ilość

0 recenzje

Jeśli szukasz stylowego i funkcjonalnego etui do swojego telefonu, to czarny, gumowy case z zawieszką w kształcie psa z pewnością Cię zainteresuje. Ten elegancki produkt nie tylko ochrania Twój telefon przed zarysowaniami i uszkodzeniami, ale także dodaje mu indywidualnego stylu

Prezentujemy eleganckie etui z gumy smooth w kolorze łososiowym, idealne dla osób poszukujących stylowego i praktycznego rozwiązania do ochrony swojego telefonu. To wyjątkowe etui łączy funkcjonalność, trwałość i piękny wygląd.

Etui wykonane jest z wysokiej jakości gumy smooth, która zapewnia doskonałą ochronę przed zarysowaniami, wstrząsami i codziennymi uszkodzeniami. Materiał ten jest jednocześnie miły w dotyku i trwały, gwarantując długotrwałe użytkowanie bez obaw o pogorszenie stanu telefonu.

Jednym z wyróżniających elementów tego etui jest skórzana, zamykana kieszonka na karty, która znajduje się na tylnej stronie. Kieszonka wykonana jest w delikatnym kolorze pudrowego różu, który dodaje etui subtelności i kobiecego uroku. Możesz przechowywać w niej swoje karty płatnicze, dowód osobisty czy inne niezbędne dokumenty, mając je zawsze pod ręką.

Co więcej, do kieszonki przyczepiony jest funkcjonalny uchwyt, który umożliwia pewne trzymanie telefonu jedną ręką i zapobiega przypadkowemu upuszczeniu urządzenia. Uchwyt jest elastyczny, a jednocześnie solidny, zapewniając pewny chwyt i komfortowe korzystanie z telefonu w różnych sytuacjach.

Etui w kolorze łososiowym i pudrowego różu jest eleganckie, modne i doskonale pasuje do różnych stylizacji. Bez względu na okazję, ten produkt z pewnością przyciągnie uwagę swoim pięknym designem i praktycznym zastosowaniem.

Przedłuż żywotność swojego telefonu- korzyści z używania etui

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego warto chronić swój telefon przy pomocy etui? Otóż istnieje wiele powodów, dlaczego inwestowanie w case'a na telefon może być korzystne dla Ciebie i Twojego urządzenia.

Po pierwsze, etui zapewnia ochronę przed codziennymi uszkodzeniami. Życie w dynamicznym świecie, pełnym nieprzewidywalnych sytuacji, oznacza, że nasze telefony są narażone na różne ryzyka. Mogą one być przypadkowo upuszczone, uderzone o twardą powierzchnię lub zarysowane przez klucze czy inne ostre przedmioty w naszej torebce, lub kieszeni. Etui działa jak ochronna powłoka, która absorbuje wstrząsy i chroni telefon przed takimi uszkodzeniami. Dzięki temu możesz spać spokojnie, mając pewność, że Twój telefon jest zabezpieczony.

Po drugie, etui może przedłużyć żywotność Twojego telefonu. Bez odpowiedniej ochrony, urządzenia mobilne są bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak pęknięcia ekranu czy uszkodzenia korpusu. Naprawa lub wymiana tych części może być kosztowna i czasochłonna. Dlatego, korzystając z etui, można zapobiec takim sytuacjom i przedłużyć trwałość telefonu.

Po trzecie, etui może pomóc w utrzymaniu wartości Twojego telefonu. Jeśli w przyszłości zdecydujesz się na sprzedaż lub wymianę swojego telefonu, dobrze utrzymany i chroniony model będzie miał większą wartość. Etui zabezpiecza telefon przed zarysowaniami, otarciami i innymi uszkodzeniami, które mogą wpływać na jego estetykę i wartość rynkową. Odpowiednie etui może więc zwiększyć atrakcyjność Twojego telefonu dla potencjalnych nabywców.

Dodatkowo etui może również wpłynąć na Twój własny komfort korzystania z telefonu. Dzięki odpowiednio zaprojektowanym wycięciom, etui nie tylko chroni urządzenie, ale także umożliwia wygodny dostęp do przycisków, portów i funkcji telefonu. Możesz swobodnie ładować telefon, korzystać z aparatu i regulować głośność bez konieczności usuwania etui. To znacznie ułatwia codzienne użytkowanie telefonu i eliminuje konieczność ciągłego zdejmowania i zakładania etui.

Nowy
34961
36 Przedmioty

Opis

Kompatybilny model
XIAOMI MI 10T PRO
Materiał
Tworzywo sztuczne
Funkcje
Pochłanianie wstrząsów
Typ
Plecki
Kolor
ŁOSOSIOWY

Specyficzne kody

EAN13
34961

Inne produkty na XIAOMI MI 10T