Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

ETUI ANTI-SHOCK NA TELEFON OPPO RENO 5 PRO PLUS 5G TRANSPARENT
  • ETUI ANTI-SHOCK NA TELEFON OPPO RENO 5 PRO PLUS 5G TRANSPARENT
  • ETUI ANTI-SHOCK NA TELEFON OPPO RENO 5 PRO PLUS 5G TRANSPARENT
  • ETUI ANTI-SHOCK NA TELEFON OPPO RENO 5 PRO PLUS 5G TRANSPARENT

ETUI ANTI-SHOCK NA TELEFON OPPO RENO 5 PRO PLUS 5G TRANSPARENT

35,00 zł
Brutto
Ilość

Etui Anti-Shock pozwoli w prosty sposób skutecznie zabezpieczyć OPPO RENO 5 PRO PLUS 5G . przed uszkodzeniami, nie zasłaniając przy tym widoczności poszczególnych elementów designu telefonu. Etui jest bardzo dobrze dopasowane do tego modelu producenta, dzięki
Etui Anti-Shock pozwoli w prosty sposób skutecznie zabezpieczyć OPPO RENO 5 PRO PLUS 5G. przed uszkodzeniami, nie zasłaniając przy tym widoczności poszczególnych elementów designu telefonu. Etui jest bardzo dobrze dopasowane do tego modelu producenta, dzięki czemu nie wypada i nie odstaje. Na krawędziach umieszczone zostały otwory na wszystkie złącza, które są w tym telefonie. Akcesorium nie zasłania również głośnika, ani aparatu. Charakterystyczne wypustki w miejscach, gdzie w telefonie znajdują się przyciski, dodatkowo ułatwiają korzystanie z telefonu. Etui Anti-Shock to świetny wybór dla wszystkich, którzy nie chcą zasłaniać designu swojego telefonu, ale ważne jest dla nich odpowiednie zabezpieczenie urządzenia. Etui Anti-Shock do OPPO RENO 5 PRO PLUS 5G. spełni wymagania wszystkich tych, dla których priorytetem jest zabezpieczenie telefonu przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki otworom na wszystkie niezbędne elementy, znajdujące się na zewnątrz obudowy, etui nie wpływa negatywnie na działanie telefonu. Nie zabrakło również wyprofilowanych miejsc na klawisze funkcyjne, które pomagają wyczuć przyciski pod palcami. Dzięki etui Anti-Shock każdy może dobrze zabezpieczyć swój telefon, nie odbierając mu jego charakterystycznego wyglądu i nie ograniczając funkcjonalności modelu.
Nowy
33030
75 Przedmioty

Opis

Kompatybilny model
OPPO RENO 5 PRO PLUS 5G
Materiał
Tworzywo sztuczne
Funkcje
Pochłanianie wstrząsów
Typ
Plecki
Kolor
Transparent

Specyficzne kody

EAN13
33030

Inne produkty na OPPO RENO 5 PRO PLUS 5G