środa, 21 października, 2020
Poradniki

Samsung Galaxy Z Fold 2 – najlepszy składany telefon!

Samsung to jeden z producentów, który najmocniej inwestuje w nową technologię, jaką są telefony ze składanymi wyświetlaczami. Już pierwszy telefon producenta z takim rozwiązaniem, którym był Samsung Galaxy Fold, wzbudził olbrzymie zainteresowanie fanów nowych technologii na całym świecie. Urządzenie to nie było pozbawione wad i kompromisów, ale najważniejsza była w nim przełomowa technologia, która może Zobacz więcej..

Read More
Poradniki

Premiera telefonów iPhone 12

Mimo bardzo dynamicznie zmieniającej się sytuacji na rynku mobilnych technologii, amerykańskie Apple wciąż pozostaje najbardziej rozpoznawalnym producentem telefonów komórkowych na świecie. Smartfony z logo nadgryzionego jabłka na obudowie przez wiele osób uznawane są niemalże za synonimy telefonów komórkowych w ogóle. Sytuacja taka sprawia, że premiery nowych modeli Apple każdego roku wzbudza wiele emocji i przyciąga Zobacz więcej..

Read More
Poradniki

Jaki flagowy telefon wybrać w 2020 roku?

Flagowe telefony to urządzenia, które mają być bez dwóch zdań najlepszymi propozycjami dostępnymi na rynku. To właśnie tym telefonom najwięcej uwagi poświęcają media technologiczne, opisując dogłębnie wszystkie funkcje i szukając nawet najdrobniejszych niedociągnięć, to reklamy tych telefonów pojawiają się zdecydowanie najczęściej, zarówno w mediach, jak i na ulicach miast, to na ich rozwój producenci przeznaczają Zobacz więcej..

Read More
Poradniki

Nadchodzą telefony z rodziny Huawei Mate 40!

Huawei to rozpoznawalna na całym świecie firma, która należy do największych producentów telefonów komórkowych na świecie. Tak silna pozycja marki wynika między innymi z faktu, że w swojej ofercie ma ona różnorodne produkty skierowane do odbiorców szukających telefonów w bardzo zróżnicowanych przedziałach cenowych. W portfolio Chińczyków znaleźć więc można zarówno budżetowe propozycje skierowane do mniej Zobacz więcej..

Read More
Poradniki

Motorola Moto G8 Plus

Motorola to jeden z producentów, który wniósł największy wkład w rozwój rynku mobilnych technologii. Po wejściu na rynek smartfonów, urządzenia Motoroli przestały cieszyć się dużą popularnością, ale obecnie marka odbudowuje swoją pozycję na rynku pod skrzydłami Lenovo. Na naszym rynku producent ten nie zamierza walczyć o klientów szukających dla siebie najwydajniejszych i najbardziej zaawansowanych urządzeń Zobacz więcej..

Read More
Poradniki

Seria Samsung Galaxy Note 20 – smarfony na miarę naszych czasów!

Telefony należące do rodziny urządzeń Galaxy Note od Samsunga w ciągu ostatnich lat stały się jednymi z najbardziej ikonicznych urządzeń na rynku, charakterystycznych dla portfolio koreańskiego producenta. Tym co od samego początku wyróżnia je na tle innych modeli są trzy elementy – wyjątkowo duże wyświetlacze, rysiki chowane do wnętrza obudowy oraz naszpikowanie nowoczesnymi technologiami z Zobacz więcej..

Read More
Poradniki

OnePlus Nord – najlepszy telefon ze średniej półki?

OnePlus to chińska firma, której telefony znane są z bardzo sprawnego działania, błyskawicznego odpowiadania na polecenia użytkownika i długiego wsparcia aktualizacjami ze strony producenta. Wszystko to było możliwe dzięki zastosowaniu w telefonach podzespołów z najwyższej półki cenowej. Do niedawna modele tej marki określane były mianem zabójców flagowców, ponieważ oferowały wydajność na poziomie flagowych modeli w Zobacz więcej..

Read More
Ciekawostki

5G z prawnymi wątpliwościami!

Sieci 5G wzbudzają w ostatnim czasie bardzo wiele emocji i często słyszy się o nich z różnorodnych mediów. Sieci nowej generacji mają pozwolić na kilkukrotnie szybszy transfer danych niż miało to miejsce do tej pory, a dodatkową, niemałą zaletą tego rozwiązania mają być zdecydowanie mniejsze opóźnienia w przesyle danych. Sieci 5G mogą pozwolić więc na Zobacz więcej..

Read More
Ciekawostki

Premiera Samsung Galaxy S20 FE 5G już wkrótce!

Niemal każdy, kto choć raz wybierał dla siebie telefon komórkowy, miał okazję zetknąć się z urządzeniami Samsunga. Oferta koreańskiej firmy jest bardzo rozbudowana, a różnorodne modele należące do rodziny Galaxy A odpowiadają na potrzeby niemal wszystkich odbiorców – od tych najmniej wymagających, dla których priorytetem jest niska cena, przez klientów szukających urządzenia o jak najbardziej Zobacz więcej..

Read More
Ciekawostki

Fortnite wyleciało z App Store!

Fortnite to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych gier na świecie, w którą na całym globie gra nawet kilkaset milionów osób. W grze tej gracze, indywidualnie lub w niewielkich drużynach, starają się pokonać pozostałych uczestników rozgrywki, uciekając jednocześnie przed zwężającymi się granicami mapy i wykorzystując do tego różnorodne sprytne zagrania. Sukces tej produkcji stał się jednym Zobacz więcej..

Read More
Back To Top