środa, 15 lipca, 2020
Poradniki

Wakacje 2020! plany i nasze pomysły jak spędzić wolny czas od szkoły!!!

Wakacje wcale nie muszą być zmarnowane z powodu braku możliwości dalekich i egzotycznych podróży. W tym roku, te dwa letnie miesiące na pewno będą całkiem inne niż zwykle. Bez ekstrawagancji, kolonii,  ale na pewno dla wielu będą wyjątkowe i niezapomniane
My poddamy Wam kilka pomysłów na ciekawe spędzenie czasu i oderwanie się od komputerów, x-boxa i PSP. Tak naprawdę nie trzeba mieć dużego budżetu, aby fajnie spędzić czas. Wystarczy odrobina kreatywności, zgrana ekipa, lub cel, który planujemy zrealizować.


1.) WEEKEND POD NAMIOTEM! Nasz numer jeden. Jedź na weekend pod namiot. Jeśli masz swoją ekipę nie zwlekajcie tylko znajdźcie miejsce i wyruszcie w poszukiwaniu przygód. Góry, morze, Mazury, a może macie już upatrzone bądź sprawdzone miejsce, które tylko czeka by je odwiedzić? Taki wypad ze znajomymi, to zawsze super sprawa i często jedyny sposób by oderwać się od szarej rzeczywistości, która jest wyczerpująca.

2.) WYPAD NA WODĘ! Numer dwa. Spędź dzień nad wodą! Cudze chwalicie swego nie znacie. Słyszeliście to powiedzenie już kiedyś? Sprawdźcie. Na pewno w Waszej okolicy są miejsca o których do tej pory nawet nie wiedzieliście. Niewielkie jeziorko z plażą, port, a może sztuczne kąpielisko pod gołym niebem? Każda opcja jest dobra, by tylko nie siedzieć w domu. Spędzenie czasu na świeżym powietrzu to także okazja by złapać letnią opaleniznę. Więc już teraz zaplanuj swoje wakacje.


3.) WOLNE OD SOCIAL MEDIÓW! Numer trzy. Bądź offline, chociaż przez jeden dzień! Cały rok żyjemy w ciągłym biegu. Szkoła, studia, dom i tak na okrągło. A czy zrobiliście kiedyś sobie dzień wolnego od wszelkiego rodzaju mediów społecznościowych, internetu i telewizji? Zostaw telefon w domu i wyrusz przed siebie. Na pewno przekonasz się, że dzień potrafi być naprawdę długi i zaskakujący.


4.) MEETING! Kolejna propozycja na naszej liście to spotkanie ze znajomymi. Zadzwoń do dawno nie widzianej koleżanki / kolegi umówcie się na kawę. Czyż nie warto odświeżyć znajomości z dawnymi znajomymi? Takie spotkanie to często okazja do niewinnych ploteczek i świetnych historii z życia codziennego.

5.) RELAKS PRZY ULUBIONEJ LEKTURZE! Jeśli natomiast jesteś samotnikiem i chcesz trochę czasu spędzić sami, a przy tym maksymalnie się zrelaksować, to dobrą opcją jest leżakowanie w ogrodzie z dobrą książką i koktajlem owocowym. Taki odpoczynek z lekturą może być nie tylko relaksem dla ciała, ale przede wszystkim wielkim odprężenie umysłu, który na co dzień zmaga się z wieloma trudnościami.

6.) NA SPORTOWO! A co powiecie na dzień na sportowo? Jeśli możesz, spędzić czas z przyjaciółmi. Zagrajcie drużynowo w siatkówkę na plaży, lub w squash-a tylko w dwoje?
Jeśli brak Ci towarzystwa zawsze dobrym pomysłem jest wycieczka rowerowa czy jazda na rolkach. Jeśli tylko pogoda dopisuje to nie zwlekaj, tylko spędź wolny czas na świeżym powietrzu. Z pewnością sprawi to, że poczujesz się bardziej zrelaksowany.

7.) DOMOWE SPA! Kolejną naszą propozycją jest przygotowanie domowego Spa. Zaproś swoje przyjaciółki do domu i razem zorganizujcie sobie wspólny dzień z domowym spa. Kąpiele, maseczki, relaksacyjna muzyka i świece zapachowe, to naprawdę nie tak dużo, a na pewno będziecie się czuć wyjątkowo odprężone. To także dobra okazja by pobyć razem i zwyczajnie porozmawiać.

To tylko kilka propozycji, bo tak naprawdę opcji macie nieskończenie wiele. Bardziej kreatywne osoby z pewnością wykorzystają te dwa, długie miesiące na spędzeniu ich w ciekawy sposób.

Życzymy Wszystkim, by te wakacje mimo wielu ograniczeń były dla Was niezwykłe, a czas spędzony w letnie dni, dał Wam wiele radości.
Zachęcamy oznaczajcie nas #funnycase i @funnycase.pl na swoich wakacyjnych zdjęciach, a my spośród wszystkich nagrodzimy 10 osób, które zaskoczą nas nadesłanym zdjęciem i pomysłem jak spędzić kreatywnie czas tego lata.

Back To Top