środa, 15 lipca, 2020
Ciekawostki

Nowy sezon w Fortnite! Epic Games Store zaskakuje!

Czy są z nami fani Fortnite?

Ciekawi jesteśmy jakie są Wasze wrażenia po starcie trzykrotnie przekładanego 3 sezonu 2 rozdziału Fortnite. Zdradzimy Wam, że oprócz pracy jest pośród nas wielu fanów tej niezwykłej gry i też chętnie chcieliśmy się podzielić naszymi wrażeniami. Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji na bieżąco śledzić wydarzeń ze świata Epic Games przekazujemy, że po zakończeniu eventu The Device zgodnie z zapowiedzią wystartował kolejny rozdział wielkiej przygody w Fortnite na którą czekaliśmy kilka tygodni.

Czy wiecie, że wydarzenie „Device” oglądało ponad 2 miliony ludzi?! Niestety nie wszyscy mogli wziąć w nim udział, ponieważ serwery błyskawicznie wypełniły się w całości. Tym którym  nie udało się zalogować zostało oglądanie transmisji, co zaś przełożyło się na rekordy wyświetleń znanych youtuberów.  Wśród nas zdania są podzielone i niektórzy jednak uważają, że dużo lepszą podróż zafundował Fortnite wspólnie z Travisem Scottem. No cóż cyfry mówią same za siebie. To nietypowe wydarzenie obejrzało 12 milionów graczy. Jednak wróćmy do sedna sprawy…

 „Daj nura” tytułowe hasło już samo zachęca do mega dużej aktywności związanej z battle passem, a sam strój Aquamana oraz mnóstwo nowych broni powoduje, że odkrywanie podwodne staje się niesamowitą przygodą. Duże zmiany na mapie Fortnite zgadzamy się część wyspy została zalana w wyniku czego stworzyło się dość sporo małych wysepek. W Wodzie pojawiły się rekiny, które są nie tylko zagrożeniem, ale także uwaga niezłym środkiem transportu. Można podczepić się drapieżnika wędką i jazda!  Naszą uwagę też zwrócił nowy karnet bojowy, dzięki któremu można odblokować nagrody oraz postaci i tutaj ciekawostka zespół drifterów, w którym znajduje się Aquaman z twarzą zainspirowaną aktorem Jasonem Momoa. Dodatkowo przepustka, która obejmuje funkcję Budujsolka, dzięki której możemy stworzyć swój własny parasol. Generalnie epickie opóźnienie sezonu dla prawdziwych fanów Fortnite nie zniechęciło do rozpoczęcia nowych zadań, zgarniania bohaterów oraz realizacji misji z listy Lochu. Pamiętajcie mamy czas do 30 czerwca nim zadania znikną.

A Wy co sądzicie? Jakie są Wasze wrażenia?

Jesteśmy bardzo ciekawi być może zorganizujemy nagrodę dla najciekawszej opinii kto wie…

Dodatkowo przypominamy, że na naszej stronie, dostępny jest kreator w którym możecie zaprojektować swój własny wzór, a z okazji zbliżających się wakacji przygotowujemy dla Was niezły sztos! Mamy dla Was kod rabatowy -10% na samodzielnie zaprojektowane etui na telefon. Korzystajcie, bo to naprawdę fajna opcja, aby sprawić sobie oryginalny case np. z motywem z Fortnite.

SZCZEGÓŁY KODU RABATOWEGO dla fanów Fortnite

-10% na etui CLEAR z kreatora

KOD: FORTNITE

Kod należy wpisać w odpowiednie pole w koszyku.

A szczegóły kodów rabatowych znajdziesz <TUTAJ>

Back To Top