niedziela, Sierpień 25, 2019
Nowości

OPPO – chińska marka już dostępna w Polsce!

31 stycznia na polskim rynku oficjalnie zadebiutowała chińska marka OPPO, a to oznacza, że w końcu i my będziemy mogli zapoznać się z zastosowanymi przez producenta innowacjami.

Oppo to dynamicznie rozwijająca się marka, która jest już dostępna w 35 krajach i globalnie zajmuje bardzo wysokie, czwarte miejsce. W samych Chinach natomiast, OPPO jest numerem jeden i uznawana jest za markę premium.

 Już dzisiaj w polskich sklepach i u Operatorów dostępne są cztery, najbardziej znane modele smartfonów: Oppo AX7, RX17 Pro, RX17 Neo i Find X, z których każdy adresowany jest do innego odbiorcy.

Pierwszą propozycją, jaką oferuje chiński producent jest niedrogi model Oppo AX7. Jest to smartfon z najniższej półki, oferujący nowoczesne wzornictwo i całkiem niezłe wyposażenie. Przedni wyświetlacz zachwyca bardzo cienkimi ramkami, natomiast szkło Corning Gorilla Glass chroni go przed zarysowaniem. W ekranie znajduje się również przedni aparat z sensorem 16 Mpix, posiadający modną w ostatnim czasie funkcję upiększania twarzy. Podwójny aparat główny posiada 13 + 3 Mpix z możliwością nagrywania filmów Full HD.  Procesor, który zastosowano w urządzeniu to ośmiordzeniowy Qualcomm Snapdragon 450, co umożliwia płynną prace aplikacji oraz gier.

Druga opcja dostępna na polskim rynku to Oppo RX17 Neo . Jest on nieco mocniejszym sprzętem, ponieważ posiada lepszy procesor – ośmiordzeniowy Snapdragon 660 i ulepszone parametry w aparatach. Przednia kamera posiada aż 25 Mpix i wspierana jest przez sztuczną inteligencję. Natomiast tylni podwójny aparat ma 16 + 2 Mpixi również wspierany jest przez SI, która pozwoli wykonać bardziej szczegółowe zdjęcia nawet w trudnych warunkach. Dużym atutem urządzenia Oppo  jest 128 GB pamięci wewnętrznej i 4GB RAM. Ponadto wizualnie, sam smartfon zaskakuje oryginalnymi gradientowymi kolorami.

Trzecim, z wprowadzonych na polski rynek modeli jest OPPO RX17 PRO. Podobnie jak poprzednie modele, urządzenie posiada bezramkowy ekran i gradientową obudowę. W porównaniu do wersji NEO, model ten posiada nowoczejśniejszą wersje procesora – ośmiordzeniowy Snapdragon 710,czym zapewnia płynność działania. W połączeniu z zaawansowanym aparatem wspomaganym SI, stabilizacją obrazu i trybem nocnych zdjęć, telefon prezentuje się niesamowicie.

Najbardziej obiecująca jest jednak czwarta propozycja od OPPO – Find X. Jest to jedna z najbardziej niezwykłych konstrukcji na rynku, wyposażona w wysuwaną przednią kamerę. Ogromnym atutem tego urządzenia jest ekran AMOLED o zakrzywionych krawędziach oraz ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 845 z 8 GB RaM, oraz 256 GB pamięci wewnętrznej. Jeśli chodzi o aparaty, to one również zaskakują. Przednia kamera posiada 25 Mpix, natomiast podwójny tylny aparat ma 16 + 20 Mpix

Ceny poszczególnych telefonów prezentują się następująco:

  • Find X – 3699 zł
  • RX17 Pro – 2599 zł
  • RX17 Neo – 1499 zł
  • AX7-  999 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top