Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać treści dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystko" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Orient Express

Kolekcja Orient Express to wzory zaczerpnięte z kultury Dalekiego Wschodu, a motywem przewodnim całej serii są smoki, węże i egzotyczna roślinność. Całą serię wzorów stworzyliśmy z myślą o najbardziej wymagających konsumentach, którzy pragną wyróżniać się z tłumu. Biorąc pod uwagę zamiłowanie do azjatyckiej kuchni, sztuki i muzyki przygotowaliśmy kilkadziesiąt wzorów, które tworzą bardzo eleganckie kompozycje. Wszystkie motywy połączone są za pomocą stonowanych kolorów. Króluje głównie granat i brązy z dodatkiem szlachetnego złota.  

 

Kolekcja Orient Express przygotowana został dla kobiet dla których perfekcyjny wygląd ma ogromne znaczenie. Etui na telefon w azjatyckim stylu idealnie komponuje się z eleganckim garniturem, biurową stylówką, ale także pięknie prezentuje się jako dodatek do mirrorselfie na Twoim Instagramie. Stwórz swój własny styl i dopasuj dodatki, które będą idealnie współgrały z Twoim feedem.