Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać treści dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystko" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Abstract

Kolekcja Abstract to grafiki stworzone dla fanów sztuki Van Gogha. Charakterystyczny styl akwareli, tajemnicze przedstawienie postaci i abstrakcja to główne cechy case’ów z tej kolekcji. Jest to seria wzorów, przygotowana dla osób mających duszę artysty i docenią wrażliwość zawarte w obrazach. Całość utrzymana jest w stonowanej kolorystyce brązów, beży i czerni.

Podkreśl swój charakter wybierając etui na telefon, które będzie uzupełnieniem Twojego stylu. Daj się ponieść wyobraźni i stwórz własne dodatki, które będą służyć Ci przez długi czas. Silikonowa obudowa na telefon to doskonałe rozwiązanie dla osób, ceniących sobie praktyczne rozwiązania. Nie pogrubia ona telefonu, łatwo utrzymać ja w czystości i przede wszystkim doskonale chroni urządzenie przed skutkami upadków, zalaniem czy zabrudzenie.