Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać treści dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystko" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

ETUI Z UCHWYTEM NA TELEFON XIAOMI MI NOTE 10 2b
  • ETUI Z UCHWYTEM NA TELEFON XIAOMI MI NOTE 10 2b
  • Obecnie brak na stanie

ETUI Z UCHWYTEM NA TELEFON XIAOMI MI NOTE 10 2b

34,54 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie Ilość

0 recenzje
Etui z uchwytem na telefon XIAOMI MI NOTE 10 wykonane jest z wysokiej...
Etui na telefon XIAOMI MI NOTE 10 wykonane jest z wysokiej jakości silikonu, dzięki czemu idealnie przylega do urządzenia i doskonale chroni go przed uszkodzeniami i zarysowaniami. Taki case stanowi doskonałą alternatywę dla produktów plastikowych, czy skórzanych. Jego dużą zaletą jest to, że nie pogrubia telefonu, ale wciąż skutecznie go chroni. Silikon, to tworzywo cienkie, lekkie i elastyczne, dlatego świetnie sprawdza się w przypadku nowoczesnych smartfonów, które charakteryzują się smukłą budową. Gwarantuje ochronę zarówno boków, jak i tylnej części panelu urządzenia XIAOMI MI NOTE 10 UCHWYT NA TELEFON Dzięki praktycznemu uchwytowi, który został zamocowany do ETUI CLEAR, Twój smartfon nie tylko będzie fantastycznie wyglądał, ale przede wszystkim stanie się praktycznym gadżetem. UCHWYT NA TELEFON pozwala na pewne trzymanie telefonu w ręku, ale może również służyć jako podstawka, dzięki której oglądanie filmów lub video będzie niezwykle praktyczne. Etui posiada stopniową regulację - z łatwością dopasuje uchwyt do swojej ręki. Jednym ruchem złożysz go na płasko, by nie przeszkadzał Ci w kieszeni lub uchwycie samochodowym. Uchwyt nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu telefonu, a sposób montażu paska nie uszkadza tylnej powierzchni telefonu.
Nowy
26537

Opis

Kompatybilny model
XIAOMI MI NOTE 10
Materiał
Tworzywo sztuczne
Funkcje
Pochłanianie wstrząsów
Typ
Plecki
Kolor
Transparentny

Specyficzne kody

EAN13
26537

Inne produkty na XIAOMI MI NOTE 10 / 10 PRO