Kim jesteśmy?

funnycase.pl to nowoczesny sklep internetowy, oferujący sprzedaż etui do telefonów komórkowych o zaskakującym designie podążającym za najnowszymi trendami mody.

Czym się zajmujemy?

Funnycase zajmuje się wykonywaniem spersonalizowanych etui na urządzenia mobilne. Obecnie coraz częściej nasze etui są dobierane do danego stroju, stało się elementem garderoby wielu kobiet..

Co nas wyróżnia?

Mamy etui na ponad 600 modeli telefonów.

Posiadamy w ofercie etui nie tylko na te najpopularniejsze modele, ale również na te rzadziej spotykane, niszowe. Clear, jelly, kabura to tylko niektóre z naszych propozycji.

Zaprojektowaliśmy ponad 10 000 + wzorów!

Posiadamy 70 kolekcji, w których znajduje się ponad 8000 grafik, a nasi graficy wciąż pracują nad nowymi projektami. W ofercie etui nie tylko na te najpopularniejsze modele, ale również na te rzadziej spotykane, niszowe. Clear, jelly, kabura to tylko niektóre z naszych propozycji.

Jesteśmy ponad 15 lat na rynku!

Ten czas pozwolił nam na zdobycie ogromnego doświadczenia. Wiemy czego oczekuje klient, a także jakie jest zapotrzebowanie na rynku. Każdy kolejny dzień uczy nas nowych rzeczy, które możemy wykorzystać w trakcie współpracy.

Jesteśmy kreatywni i elastyczni

Jesteśmy otwarci na nowe propozycje i pomysły. Nie boimy się wyzwań i wychodzimy z założenia, że każdą ideę można wcielić w życie, a każdy problem da się rozwiązać.