INTUICYJNY KREATOR ETUI

Zaprojektowanie etui z naszym kreatorem jest niezwykle proste!

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dostępne etui stanowią bazę, na którą zostanie naniesiony indywidualny wzór, wybrany przez Państwa w dalszych etapach.

Kolejny etap to wybór koloru tła pod grafiką (zdjęciem), jeżeli ma być widoczne. Wybierają go Państwo poprzez wykorzystanie palety kolorów po lewej stronie.

Dalej przechodzimy do wyboru grafiki lub wgranie własnego zdjęcia. Jeżeli decydują się Państwo na własny wzór, a nie oferowany przez nas, udostępniamy kilkaset różnych wzorów, które mogą się znaleźć na Państwa etui.


Kreator umożliwia także naniesienie na etui napisów, które również można samodzielnie kreować poprzez wybór rodzaju czcionki, jej wielkości i koloru.

Jeżeli żadna z naszych grafik nie przypadnie Państwu do gustu lub mają Państwo własną wizję etui, istnieje możliwość załączenia własnego zdjęcia, które na etui ma się znaleźć.

Kreator jest prosty w obsłudze i intuicyjny. Gdyby jednak pojawiły się pytania czy wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Chętnie pomożemy Państwu w wykonaniu projektu.

 

Opis "krok po kroku" 

 

Zapraszamy do złożenia zamówienia na oferowane przez nas etui.

Poniżej przedstawiamy drogę krok po kroku, którą należy przejść, aby otrzymali Państwo swoje wymarzone etui i sprawili, że Państwa telefon będzie niepowtarzalny.

 

Krok pierwszy - Wybór telefonu

 

Wybór producenta przekieruje Państwa do konkretnych modeli telefonów. W celu ułatwienia wyszukiwania proponujemy wpisanie poszukiwanego telefonu w wyszukiwarce poniżej. Po odnalezieniu poszukiwanego sprzętu wystarczy go zaznaczyć i przejść do następnego etapu.

 

Krok drugi - Zaprojektuj

 

Na tym etapie wybierają Państwo wzór, który ma się znaleźć na Państwa etui. Dostępne są różnorodne motywy humorystyczne, eleganckie czy też nowoczesne. Po lewej stronie natomiast, mają Państwo możliwość własnoręcznego zaprojektowania swojego etui, począwszy od wyboru jego koloru, poprzez wybór wzoru, naniesienie własnego tekstu, aż po dodanie własnego zdjęcia poprzez wgranie go do kreatora. Po zaprojektowaniu etui, można przejść do kolejnego etapu.

 

Krok trzeci - Kupuję


 

Ostatnim etapem jest zakup wybranego, bądź zaprojektowanego etui. Zawiera on podsumowanie złożonego przez Państwa zamówienia, z możliwością przejścia do przygotowania kolejnego projektu, w przypadku, gdy interesuje Państwa zakup więcej, niż jednej sztuki, bez składania osobnego zamówienia. Dalej wprowadzają Państwo swoje dane oraz adres do wysyłki. Istnieje możliwość odbioru osobistego poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji i wyboru miejscowości, w której etui ma zostać odebrane.

 

Krok czwarty - Opłacenie zamówienia

 

Jest to ostatni krok zakupu Państwa etui. Zawiera podsumowanie zakupów oraz danych do wysyłki. Możliwe jest opłacenie zakupów poprzez DotPay lub tradycyjnym  przelewem. W przypadku wyboru drugiej opcji, dane do przelewu są dostępne w regulaminie. Otrzymają je Państwo także w wiadomości email, wygenerowanej automatycznie po zatwierdzeniu zamówienia.