FANTASTYCZNA JAKOŚĆ

Etui, które Państwu oferujemy, to produkty najwyższej jakości. 

Wszystkie etui wykonane są z najlepszych materiałów, gwarantując tym samym maksymalne zabezpieczenie użytkowanego urządzenia.

Każdy produkt przeznaczony jest do określonego modelu telefonu. Gwarantuje to idealne dopasowanie do sprzętu. Etui posiada wszelkie wycięcia na określone elementy, takie jak przyciski głośności, przyciski blokady, aparat czy też wejście na ładowarkę i słuchawki. Zapewnia to Państwu komfortowe korzystanie ze wszystkich dostępnych funkcji telefonu.

 

Etui, które oferujemy to najwyższa jakość wykonania.  

Zabezpieczają przed  uszkodzeniami telefonu, obiciami czy zarysowaniami, gdzie jednocześnie same są na tego typu uszkodzenia odporne. Dodatkowo proponujemy zakup wysokiej jakości folii ochronnej na ekran, specjalnie dedykowanych pod określone modele lub folii ochronnej uniwersalnej do wykorzystania nie tylko na LCD telefonu, ale również na LCD aparatu cyfrowego lub innych urządzeń elektronicznych. Ochronią one Państwa urządzenie także z przodu, zmniejszając do minimum ryzyko zarysowań czy obić.

 

Nadrukowana grafika, którą Państwo wybiorą i która zostanie naniesiona na etui, wykonana jest przy użyciu najwyższej jakości tuszy. Dzięki temu jest ona odporna na ścieranie oraz na blaknięcie. Gwarantuje to zachowanie pełni koloru przez cały czas użytkowania. Nie ma więc ryzyka, że po pewnym czasie użytkowania wzór zacznie zanikać tracąc przez to swoje walory kolorystyczne.

Nadruk jest wodoodporny, tak więc w sytuacji, gdy etui ulegnie zabrudzeniu, można je bezproblemowo delikatnie przetrzeć wilgotną szmatką.

Do idealnego wykonania każdego z etui przywiązujemy tak samo dużą wagę.

 

Zależy nam, aby zamówiony przez Państwa produkt był satysfakcjonujący i zapewnił dla Państwa sprzętu pełną, nowoczesną i modną ochronę najlepszej jakości.